מי אנחנו

 

מועדון "שועלי המדבר" הוקם בשנת 2005 ע"י מספר חברים שהמכנה המשותף לכולם הוא אהבתם לאופנועים ולרכיבה בצוותא במרחבים הפתוחים של ישראל.

 

עד שנת 2009 פעילות מועדון "שועלי המדבר" לא היתה מסודרת ולא נוהלה ע"י "גוף מנהל", ההחלטות התקבלו באופן ספונטני.

 

עם הרחבת המועדון "וצמיחה" בכמות החברים בו עלה צורך בקביעת תקנון למועדון, תקנון שיהווה את הבסיס לפעילות המועדון וכן עלה צורך בהקמת "גוף מנהל" שיהיה אחראי ויוביל את המועדון.

 

בינואר 2009 נקראו כל חברי מועדון "שועלי המדבר" לאסיפה כללית במסגרתה ניתן תוקף לתקנון המועדון ונבחר הוועד המנהל של מועדון "שועלי המדבר", כשבראש הוועד המנהל עומד יו"ר המועדון.  ההשתתפות בבחירות הייתה מלאה דבר שמלמד על נחיצות הדבר מנקודת מבטם של "שועלי המדבר".

 

מאז פועל הוועד המנהל של מועדון "שועלי המדבר" לקיום המטרות והיעדים שנקבעות בתקנון המועדון.  במסגרת זו יוצאים "שועלי המדבר" לטיולי שבת, בכל שבת שניה בחודש. טיולים בחלקם מודרכים וחלקם ללא הדרכה. הכלל והעיקרון הקובע הוא שאת הטיולים מתכננים ומתאמים חברי המועדון.

 

חברי המועדון נמצאים בקשר הדוק עם עמותת "כיוונים" בב"ש, במסגרת זו לוקחים "שועלי המדבר" חלק בפעילות קהילתית. עפ"י יכולתם ועפ"י הצורך.

 

מתקיימים מפגשים של חברי מועדון "שועלי המדבר" במהלך השבוע, חלק מהמפגשים עם בנות זוג שעם הזמן פיתחו הווי וקשר מיוחד עם "שועלי המדבר".

עוד במסגרת המועדון קיים קשר עם בעלי עסקים בתחום הדו גלגלי בב"ש, במסגרת זו נהנים "שועלי המדבר" מהנחות ומבצעים ("אלף אופנועים", "ג'אפי מוטו" וכו'...).

 

עוד בתוכניות הוועד המנהל של מועדון "שועלי המדבר" ליזום הדרכות והרצאות בתחום הדו"ג, בעיקר בנושא תחזוקה נכונה ובטוחה של הרכב הדו גלגלי שעליו רוכבים "שועלי המדבר" וכן הרצאות בתחום ובנושאי הרכיבה הנכונה והבטוחה.

 

במסגרת השקיפות והפתיחות של פעילות הוועד המנהל של מועדון "שועלי המדבר",  יכול כל חבר מועדון להשתתף בישיבות הוועד המנהל וכן יכול להעלות הצעות לסדר היום. ההצעות תועלנה דרך וע"י אחד מחברי הוועד המנהל. "שועלי המדבר" משתתפים בישיבות כצופים בלבד.

 

אין ואסור להתעלם מכך שמועדון "שועלי המדבר" קיים בראש ובראשונה עבור ולמען "שועלי המדבר" ובני ביתם!!! 

 

 

  

 

להצגת רשימת כל חברי "שועלי המדבר" – הקש כאן